COVID 19 UPDATE PER 19 mei 2021

Vanaf woensdag 19 mei mogen wij gelukkig weer aan grotere groepen buiten lesgeven, uiteraard op gepaste afstand en de overige huidige Coronamaatregelen blijven van kracht. Dit houdt in dat onze groepsgrootte weer gaat naar max. 8 personen per groep per instructeur.

M.i.v. zaterdag 22 mei j.l. worden de duur van de lessen (als u les krijgt met meer dan 4 personen) weer terug gebracht naar 1 uur. Tenzij u nog maar 1 of 2 lessen tegoed heeft dan zal uw instructeur de cursus afmaken volgens eerder gemaakte afspraken in onderling overleg.

Het inplannen van nieuwe cursussen blijft voorlopig beperkt. Wilt u weten wanneer er weer een nieuwe cursus van een discipline waar u in geïnteresseerd bent van start gaat, bezoekt u dan regelmatig even onze website.

Voor verdere informatie omtrent de Covid 19 regels zie ons veiligheidsprotocol.

Voor informatie kunt u altijd telefonisch contact opnemen met Flo(rence) Demmers onder nummer: 06-54 900 734. Of een mail sturen naar: hondenschooldewolfskamer.flo@gmail.com

Team de Wolfskamer.